Wczytuję dane...
O nas

Moglibyśmy od razu rozpocząć ten tekst od przekazania Ci, że Ale Pupil to sklep internetowy stworzony dla miłośników zwierząt; że naszym priorytetem jest dbanie o Ciebie i Twojego pupila; że znajdziesz u nas różnorodne produkty na każdą kieszeń; oraz wymieniać ciągiem szereg zalet, które posiada nasz sklep internetowy. To oczywiście wszystko prawda i jest wartością dodaną, z której korzystasz dołączając do naszej radosnej rodziny :)

Najbardziej jednak zależy nam na tym, byś nas poznał. To będzie nasz pierwszy kontakt i początek czegoś dobrego!

Jesteśmy małżeństwem, które ma głowę pełną pomysłów i często marzymy o tym, by doba trwała 48h. Naszą rodzinkę dopełniają dwie miłości – Kredka i Lucek.

Kredka to kotka syberyjska. Typowa kobieta kot. Decyduje o tym, kiedy można ją głaskać, a kiedy nie. Uwielbia zwracać na siebie uwagę, robiąc salta w powietrzu (skacze naprawdę wysoko!). Oprócz tego, jak przystało na swoją rasę, jest bardzo gadatliwa i zawsze wita nas salwą miaułków i turlańcami, gdy wracamy do domu.

Lucek to świnka morska. Jest niewidomy, ale radzi sobie bardzo dobrze. W porze karmienia lubi stać w okienku i podglądać, czy aby na pewno człowieki włożyły wszystko do miseczki. Terroryzuje również Kredkę podczas domowych spacerów, która ucieka przed nim do drugiego pokoju.

Jak widzisz, każdy pupil potrafi wprowadzić niezwykły koloryt do naszego życia, a naszą misją jest dbanie o to, by miał czym malować.

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę produktową i realizujemy pomysły, które jeszcze bardziej pozwolą Ci się cieszyć z zakupów w naszym sklepie. Mamy duże ambicje, dlatego niejeden raz Cię zaskoczymy!

Nasza wspólna historia właśnie się pisze, dlatego dziękujemy, że jesteś!

Rodzinka Ale Pupil