Wczytuję dane...

Kolekcje Bohaterów

Kolekcje Bohaterów to limitowana edycja produktów klasy premium dla psów i kotów, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wybrednych milusińskich. Twój pupil czuje się Batmanem? A może chciałby zostać bohaterem Uniwersum Marvela lub też przenieść się do kosmicznego świata Star WARS? A może uwielbia kolorowy i bajkowy świat Disney'a? Jedno jest pewne - produkty dla zwierząt z serii Marvel, DC oraz Disney to połączenie klasy i najwyższej jakości, które podkreślą charakter twojego Pupila i nadadzą mu oryginalny wygląd.

   

Znajdziesz tutaj luksusowe legowiska ręcznie uszyte z wysokiej jakości materiału, które będą idealną strefą wypoczynkową dla twojego pupila oraz ozdobnym dodatkiem każdego domu. Jako Opiekun na pewno wiesz, że wypoczynek dla psa i kota powinien być wygodny i funkcjonalny, dlatego w kolekcji bohaterów oferujemy budki i kanapy z wyciąganą poduszką oraz antypoślizgową podstawą, która doskonale trzyma się podłoża.

   

Na zwierzęcy deptak skomponujesz z kolei idealny zestaw spacerowy. Do szelek bezuciskowych typu Guard dobierz smycz oraz obrożę z tej samej serii lub miksuj produkty, a na chłodniejsze i deszczowe dni zaopatrz milusińskiego w oryginalny płaszcz!

     

Zaś w chwilach, w których twój Pupil nie ratuje świata, niechaj spędzi swój wolny czas na zabawie! Trwałe gryzaki i szarpaki dla psa oraz wędki dla kota z podobizną bohaterów skutecznie zastąpią nudę i pobudzą zwierzaka do aktywności.

    

Sprawdź wszystkie produkty z kolekcji bohaterów, które oferuje nasz internetowy sklep zoologiczny i stwórz swój unikalny zestaw!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów