Wczytuję dane...
Model: 5885
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5904479011763
Producent: vitapol

Smakers® drzewny dla gryzoni i królików

 

  • wyjątkowa przekąska na każdy dzien
  • na bazie kory różnych drzew pielęgnuje i dba o zdrowe zęby zwierząt
  • w 80% wykonywana ręcznie
  • poddane niepowtarzalnemu na rynku procesowi suszenia w temperaturach nieprzekraczających 65ºC przez kilka godzin. Brak stosowania wysokich temperatur umożliwia zachowanie większej ilości witamin i związków mineralnych ulegających rozpadowi w przypadku stosowania innych metod suszenia, jak np. wypiek.
  • odpowiednia twardość zapewnia, że oprócz wartości odżywczych, Smakersy Vitapol dbają również o regularne ścieranie zębów u gryzoni i królikówSmakers stanowi zdrowe urozmaicenie i uzupełnienie diety gryzoni i królików.  W jego skład wchodzą różnego rodzaju kory i gałązki drzew, które są idealne do ścierania zębów dla gryzoni i królika, których zęby rosną przez całe życie. Kora cynamonu jest poza tym  doskonałym źródłem manganu, błonnika, żelaza i wapnia, obniża poziom złego cholesterolu LDL. Niektóre badania sugerują, że cynamon może mieć wpływ na regulację poziomu cukru we krwi, co jest istotne w przypadku koszatniczek, które mają skłonności do zachorowań na cukrzycę. Przeciwdziała wzdęciom.Dawkowanie:

Podawać każdego dnia.Skład:


pszenica, mąka z ziarna pszenicy, kora kokosowa suszona, kora wierzby suszona, gałązki brzozy suszone, kora buku suszona, kora cynamonu suszonaZawartość składników analitycznych:

białko surowe % (min): 6,3
oleje i tłuszcze surowe % (min): 0,01
włókno surowe % (max): 13,04
popiół surowy % (max): 2,91
wilgotność % (max): 12