Wczytuję dane...
Model: 3738
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 736990069207
Producent: Synergylabs

Szampon opracowany dla szczeniąt oraz zwierząt z alergią lub wrażliwą skórą. Delikatne środki myjące pochodzenia naturalnego pozostawiają sierść i skórę czystą i zdrową, nie powodując uszkodzeń ani podrażnień. Formuła o łagodnym, zrównoważonym pH jest hipoalergiczna, nie powoduje łzawienia i nie zawiera drażniących dodatków ani składników, które mogłyby zaszkodzić zwierzęciu. Silk Restoration Complex tworzy ochronną tarczę wokół trzonu włosa, nawilżając i zapewniając wspaniały połysk, jednocześnie zapobiegając tworzeniu się kołtunów.

Hipoalergiczny: Łagodna formuła jest bezpieczna dla psów z alergią i wrażliwą skórą.Bez łez: tak samo delikatny dla oczu jak woda.

Bezzapachowy: nie zawiera ostrych ani drażniących zapachowo substancji.

Bez parabenów: Nie zawiera parabenów, które wg wielu źródeł mogą mieć negatywny wpływ na układ hormonalny.

Bez mydła: w formułach Dog Wash™ stosowane są tylko najdelikatniejsze środki czyszczące pochodzenia naturalnego. Nie zawiera ostrych mydeł ani szkodliwych detergentów.

Zrównoważone pH: delikatna skóra zwierząt wymaga zrównoważonego pH. Szampony przeznaczone dla ludzi posiadają niższe pH ( bardziej kwaśne) i nie powinny być stosowane u zwierząt domowych.

Sposób użycia: Wmasować szampon w zmoczoną wcześniej sierść i skórę zwierzęcia, pozostawić na kilka minut, następnie dokładnie spłukać wodą. Bezpieczny, przeznaczony do częstego stosowania.

Skład: Purified Water, Proprietary Surfactant Blend, Preservative, Tetrasodium EDTA, Opacifier, Hydrolyzed Silk Proteins, Panthenol.

Można stosować także u kotów.

Dostępne opakowania: 354 ml, 709 ml.