Wczytuję dane...
Model: 3663
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5902802334527
Producent: Recosnack

Zabawa, zajęcie oraz pielęgnacja zębów w jednym. Zwierzęta domowe podobnie jak ich dzicy krewni odczuwają naturalną potrzebę żucia/gryzienia. Stąd możemy znaleźć na rynku bogatą ofertę gryzaków dla psów. Różnice pod względem jakości, długowieczności jak i względów zdrowotnych są ogromne.

RecoSnack - naturalne i wytrzymałe! Wykonane z wytrzymałego drzewa hebanowego, niezwykle wytrzymałe, nie rozkruszają się. Pochodzą z ekologicznych upraw, są zbierane i sortowane w różnych rozmiarach dla psów różnych ras. Psy stopniowo odgryzają małe włókna z drewnianego patyka, które posiadają miękką, elastyczną konsystencję. Połknięte przez zwierzę zostaną następnie naturalnie wydalone.

- Nieskończona przyjemność gryzienia/żucia,

- Brak kalorii- nietuczące, pozbawione sztucznych składników,

- Usuwa kamień nazębny,

- Produkt ekologiczny.

Zalecamy wybór odpowiedniego rozmiaru. XS dla psów o wadze do 5 kg, S dla psów o wadze do 10 kg M, dla psów o wadze do 20 kg, L dla psów o wadze powyżej 20 kg. Każdy patyk jest jednoczęściowy, produkt w pełni naturalny stąd możliwe różnice w kształtach, wielkości, kolorze i wadze. Patyk jest produktem niezabezpieczonym chemicznie dlatego powstały czarny osad jest jego naturalną właściwością i nie stanowi jego wady.

Skład: 100% drewna z drzewa hebanowego.

Psy z dużą siłą gryzienia mogą rozgryźć przysmak. Należy niezwłocznie wymienić uszkodzony produkt. Jak każdą zabawkę, zaleca się stosowanie tylko pod nadzorem.