Wczytuję dane...
Model: 3274
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5903260902297
Producent: BARFeed Vetfood

Witamina E to grupa związków określanych mianem tokoferoli. Jest silnymprzeciwutleniaczem, który chroni organizm przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniem komórek, wywoływanym przez wolne rodniki. Uczestniczy w syntezie substancji przeciwkrzepliwych, utrzymaniu odpowiedniej przepuszczalności błonkomórkowych i zmniejszeniu agregacji płytek krwi. Jest współodpowiedzialna zautrzymanie ciąży i prawidłowy rozwój płodu. Ponadto witamina E wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wzroku. Jest rozpuszczalna w tłuszczach.

Warto wiedzieć: Korzystny wpływ suplementacji diety zwierząt witaminą E może wynikać z łagodzenia stresu oksydacyjnego oraz hamowania wytwarzania i uwalniania mediatorów stanu zapalnego.

SKŁAD: mikrokapsułkowany olej rybi. Białko surowe 0,0%, włókno surowe 20,0%, tłuszcz surowy 25,0%, popiół surowy 0,1%

SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 3,6%, włókno surowe 20,0%, tłuszcz surowy 25,0%, popiół surowy 1,2% 1 płaska miarka zawiera 100 IU witaminy E

Stosowanie: jedna płaska miarka na 15kg. Jeśli sposób żywienia oparte jest tylko na suchej karmie, należy ją lekko zwilżyć tak aby proszek przylegał do pokarmu i został spożyty przez zwierzę. Opakowanie zawiera miarkę.