Wczytuję dane...
Model: 1929
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 4897045821815
Producent: L'chic

MotoMouse to elektroniczna zabawka dla kota, dzięki której Twój pupil pobudzi się do działania i za wszelką cenę będzie chciał złapać swoją ofiarę. MotoMouse to zabawka wyprodukowana z wytrzymałego lecz niezwykle delikatnego plastiku, który jest całkowicie bezpieczny, zarówno dla zębów, jak i łap Twojego pupila.

MotoMouse wyposażona jest w dwie baterie (typu LR44), dzięki którym mysz będzie wibrować i poruszać się w zupełnie nieprzewidywalny dla kota sposób. Dzięki swojej wyjątkowej trójwymiarowej budowie oraz samoczynnemu mechanizmowi napędzanemu wibracjami zabawka nigdy się nie zatrzyma- nawet wówczas gdy napotka ona na swojej drodze œścianę lub inną przeszkodę.

Cechy: Zabawka pokryta jest warstwą miękkiej oraz bezpiecznej termoplastycznej gumy (TPR); Mechanizm myszy napędzany jest wibracjami; Ruch myszy jest nieprzewidywalny. Konstrukcja zabawki umożliwia poruszanie się po obiektach oraz uniemożliwia zatrzymanie się pod wpływem napotkanej przeszkody. Długi ogon myszy dodatkowo zachęca pupila do dalszego pościgu. Mysz najlepiej porusza się po drewnianej podłodze oraz kafelkach.