Wczytuję dane...
Model: 1925
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 4897045821556
Producent: L'chic

Foobler to zupełnie nowa koncepcja gadżetu dla psa, która połączyła w jedną całość zabawę oraz karmienie naszego pupila. Jego założenie jest bardzo proste - sprawić, by pies nie nudził się podczas nieobecności właścicieli w domu. Foobler to niewielkich rozmiarów zabawka, stworzona dla psów, która swoim wyglądem przypomina zwykłą piłkę. Zabawka ta kryje jednak w swoim wnętrzu sześć automatycznych podajników, które w określonych interwałach czasowych (do wyboru 15, 30, 60 lub 90 min) dostarczą naszemu pupilowi karmę. Gdy nadejdzie pora karmienia, zabawka powiadomi o tym naszego psa za pośrednictwem specjalnego sygnału dźwiękowego.

Urządzenie wyprodukowane przez firmę L'chic zasilane jest przez 3 baterie typu AA i skonstruowane zostało z niezwykle wytrzymałego materiału, które można w prosty i szybki sposób wyczyścić. Należy jednak uważać, aby nie zalać części piłki, w której znajdują się baterie.

Zalety: Foobler pomaga utrzymać umysł i ciało psa w aktywnym zaangażowaniu. Wzmacnia naturalne instynkty i zachęca pupila do zdobywania pożywienia, eliminując przy tym nadmierne spożycie. Zabawka angażuje wszystkie psy, zarówno leniwe jak i bardzo aktywne. Dzięki niej twój pies pozbędzie się nadmiaru energii, której nie spożytkuje na niszczeniu mebli w domu.