Wczytuję dane...
Model: 1144
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5907368897790
Producent: vetfood

NTS Immunactiv to produkt stworzony w celu wspomagania odżywiania u zwierząt wyniszczonych chorobą nowotworową.

Składniki NTS Immunactiv, dobrane z wykorzystaniem wyników najnowszych badań naukowych, wpływają korzystnie na kondycję i samopoczucie zwierząt wyniszczonych ciężką chorobą. Produkt rekomendowany jako wsparcie dla zwierząt wymagających opieki paliatywnej w trakcie trwania choroby, przed i po zabiegach w celu poprawy dobrostanu zwierzęcia. Może stanowić uzupełnienie diety zwierząt geriatrycznych lub osobników predysponowanych do wystąpienia nowotworów.

Przeznaczenie:
- uzupełnienie diety zwierząt ze zdiagnozowanym nowotworem lub po przebytej już chorobie,
- wspomaganie osobników w terminalnych stadiach chorób nieuleczalnych,
- uzupełnienie diety u zwierząt starszych i ras predysponowanych do wystąpienia nowotworów.

SKŁAD: mikrokapsułkowany olej z ryb (źródło kwasów Omega-3), żelatyna (otoczka), β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia, kwas linolowy (CLA), hydrolizat białka drobiowego, stearynian magnezu, kwas α-liponowy (38 g/kg). SKŁADNIKI ANALITYCZNE:  białko surowe 47,2%, włókno surowe 0,3%, tłuszcz surowy 18,3%, popiół surowy 3,5%

STOSOWANIE: Dziennie zaleca się podawać następujące ilości produktu w trakcie posiłku w zależności od masy ciała zwierzęcia:
< 10 kg      – 1 kapsułka
10-25 kg  – 2 kapsułki
> 25 kg      – 3 kapsułki

W razie potrzeby można otworzyć kapsułkę i wymieszać jej zawartość z ulubionym przysmakiem. Jeśli sposób żywienia oparty jest tylko na suchej karmie, należy lekko ją zwilżyć, tak żeby zawartość kapsułki przylegała do pokarmu i została spożyta przez zwierzę.