Wczytuję dane...
Model: 790
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5907368886770
Producent: vetfood

L-Methiocid to produkt wspomagający funkcjonowanie układu moczowego i ograniczający ryzyko wystąpienia kamicy struwitowej. L-METHIOCID zawiera L-metioninę - aminokwas siarkowy, który zakwasza mocz i żółć przez co jest w stanie wykazać korzystne działanie w przypadku zapobiegania wytrącaniu się złogów w drogach moczowych, ograniczając tym samym ryzyko ich zakażenia. L-metionina działa odtruwająco, lipotropowo, żółciotwóczo, żółciopędnie oraz moczopędnie, co sprzyja wypłukiwaniu struwitów.

Przeznaczenie: wspomaganie prawidłowego odżywiania u zwierząt z tendencjami do pojawiania się kamieni struwitowych w układzie moczowym, prewencyjnie w przypadku zagrożenia infekcją w obrębie dróg moczowych.

SKŁAD: hydrolizat białka drobiowego, żelatyna (otoczka), skrobia ziemniaczana, stearynian magnezu DODATKI SENSORYCZNE: L-metionina (500 mg/2 kapsułki), dwutlenek tytanu (otoczka). SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 61,2%, włókno surowe 1,4%, tłuszcz surowy 3,8%, popiół surowy 2,6%, wapń 0,0%, fosfor 0,1%, sód 0,0%, magnez 0,2%, potas 0,0%, chlorki 0,0%, siarka 7,6%, skrobia 14,1%

STOSOWANIE: Zaleca się podawać następujące ilości produktu w trakcie posiłku w zależności od masy ciała zwierzęcia: < 10 kg - 1 kapsułka co 12 godzin, 10-25 kg - 2 kapsułki co 12 godzin, > 25 kg - 3 kapsułki co 12 godzin. Zalecany czas stosowania: do 6 miesięcy W razie potrzeby można otworzyć kapsułkę i wymieszać jej zawartość z ulubionym przysmakiem. Jeśli sposób żywienia oparty jest tylko na suchej karmie, należy lekko ją zwilżyć, tak żeby zawartość kapsułki przylegała do pokarmu i została spożyta przez zwierzę. Przed użyciem zaleca się konsultacje z lekarzem weterynarii.