Wczytuję dane...
Model: 690
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5905279617773
Producent: Micromed

Przełom w higienie jamy ustnej i zębów zwierząt. Zaawansowana technologicznie higiena uzębienia zwierząt. Mikrofibra z jonami srebra. BioAktywny czyścik do zębów zawiera 12 000 razy więcej włókien niż jakakolwiek szczoteczka. Podczas gdy zwykła szczoteczka ma niewielki kontakt z kamieniem nazębnym, specjalnie skonstruowane włókno penetruje w całości warstwę kamienia, osadu, zabijając wszelkie bakterie. Pasta do zębów czy inne dodatki chemiczne są już całkowicie zbędne. Możesz pomóc swojemu zwierzęciu w higienie czyszcząc jego zęby i masując dziąsła. Łagodny masaż pobudzi i wzmocni dziąsła. Powierzchnia zębów stanie się gładsza a zęby błyszczące i naturalnie białe. Mikrofibra z jonami srebra oczyści zęby z wszelkich osadów oraz zapobiegnie ponownemu formowaniu się kamienia nazębnego.

Zastosowanie: Produkt należy nałożyć na palec wskazujący, a pętelkę na palec środkowy. Po zakończeniu dokładnie spłukać wodą. Przy codziennym użyciu produkt powinien być wymieniony po 6-8 tygodniach.

- Przeciwbakteryjne działanie poprzez jony srebra;

- Czyści zęby oraz język;

- Masuje dziąsła;

- Zapobiega osadzaniu kamienia nazębnego;

- Poprawia obieg krwi podczas zabieg;

Prosty w użyciu Standard Öko-Tex 100. Doskonała alternatywa dla chemicznych dodatków. Rekomendowane przez lekarzy weterynarii.